Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudtok nekem ajánlani megfizet...

Tudtok nekem ajánlani megfizethető pszichológust, pszichoterápiával foglalkozó intézményt Budapesten?

Figyelt kérdés
Szakemberhez kell fordulnom, mert a probléma, amivel már gyerekkorom óta küzdök lassan átveszi az uralmat az életem felett és érzem, hogy hamarosan be fogok golyózni. Szétnéztem pszichológusok terén, és sajnos arra jutottam, hogy képtelen vagyok kifizetni a 8-10-15 ezer forintos óradíjukat. 3-5 ezer forintért már igénybe tudnám venni a szolgáltatást, de ennyiért sehol nem találok. És igazából az sem mindegy, hogy kihez megyek, ezért jó volna, ha tapasztalatból tudnátok ajánlani valakit. Családtagjaim, barátaim nem tudnak segíteni, nem is szívesen beszélnék velük erről, szóval ezt ne tanácsoljátok. És kérlek, ne trollkodjatok, van elég macerám. :)

2016. okt. 25. 13:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!