Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valaki elmegy vért adni,...

Ha valaki elmegy vért adni, de nem fizet egészségügyi járulékot (nincs TB-je), akkor kifizettetik az illetővel a díjakat, vagy mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mert én úgy adtam, hogy nem tudtam, hogy lejárt már a TB-m, mert végeztem a sulival és nem tudtam, hogy meddig érvényes. Nem tudom, hogy lehet ezzel gond vagy sem, nem kaptam semmilyen papírt az apehtól sem, ez már 8 hete volt!
2008. okt. 4. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem annak örülnek ha van aki ad vért de ha ilyenkor is a tb-vel foglalkoznak akkor a korház meg az állam elég szerencsétlen
2008. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Véradásnál nem nézik a taj kártyát, / mivel ez önkéntes alapon megy /, ezt nem te kapod, hanem adod !

Akkor lesz gáz ha te kérsz majd valamit, igyekezz megujjitani, még most nincs semmi gond vele, mi is ellátjuk a betegeket az idén ugy hogy ha nem érvényes a tajszám, / Debrecen klinika /

2008. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ahogy megtudtam, hogy lejárt, mindjárt intézkedtem, úgyhogy minden ok. Csak azért merült fel bennem, mert mindig kihangsúlyozzák, hogy vinni kell a Taj-kártyát,én vittem is és nem is szóltak, hogy lejárt.
2008. okt. 4. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az évben még büntetlenül lehet orvoshoz is menni, de ugy tusom jövöre már pénzt kell fizetni a vizsgálatokért, ugy hogy csináltasd meg, amugy elözö válaszoló voltam.
2008. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod, már intézkedtem, minden rendben, már jár az ellátás. Ez nekem is fontos, mert bármikor orvosra lehet szükségem.
2008. okt. 4. 17:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megnyugodtam, hogy nem büntethetnek meg, amiért akkor éppen lejárt amikor adtam, és talán így a vérem se ment kárba és segíthettem valakiknek!
2008. okt. 4. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!