Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magánrendelésen mennyiért...

Magánrendelésen mennyiért távolítanak el anyajegyet?

Figyelt kérdés

Most voltam őket megnézetni az egyik kórházba.Leakartam vetetni egy párat de azt mondták,hogy nem.Azt mondták,hogy "nyugodt"anyajegyek ezért nem indokolt.Ha zavar magándoki leszed annyit amennyit akarok...

Na,most nekem 70 db van csak a hátamon és 10 db-ra gondoltam.Megoldható?Mennyiért?


2010. ápr. 27. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem magándoki az elsőt 45ért vette le, minden továbbit 15 ért. Nem olcsó mulatság. Hátról akkor érdemes levetetni, ha kiállóak, abból lehet probléma. Bár nem túl jó időre időzítetted, mert a hegeket fél évig nem érheti nap.
2010. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem kiállóak,csak nagyok és rengeteg van belőle...

Nem most gondoltam,majd nyár végén.

Köszi a választ!:)

2010. ápr. 27. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
az egyik magánklinika 24.000-ért hirdeti darabját,én is mostanában keresgélek nekem ez tetszett a legjobbban. Ha érdekel www.antemed.hu
2010. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidék: Vizsgálat 5ezer,levétel 10ezer.Fybromám is volt, kb.40,összesen fizettem 30 ezret.
2010. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mi az a Fybroma?

Köszi a választ!:)

Mindenkinek!:)

2010. ápr. 28. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!