Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Amalgán fogtömés?!

Amalgán fogtömés?!

Figyelt kérdés
A mai nap voltam fogászaton, a hátsó fogamban volt egy lyuk...A fogdoki megkérdezte ,hogy ingyenes amalgán vagy fizetős fényre kötő FEHÉR tömés.Mondtam neki ,hogy az amalgánt, mert nincs pénzem...miután végeztem írtam ismerősömnek ,hogy "megkaptam az első amalgánom"..és Ő mondta ,hogy 2-3 éve nem használják, és van helytte sztk-s ingyenes FEHÉR tömés. Most menjek vissza reklamálni ,hogy cserélje ki vagy mi legyen?! Ezt direkt nem említette vagy mindenhol máshogy van? Jövőhéten megint mennem kéne egy tömésre...

#ingyen #SZTK #amalgám #fogtömés #ingyenes fehér tömés
2016. nov. 14. 17:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Amalgám*
2016. nov. 14. 19:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyfüggő, van ahol nem jut annyi pénz hogy ingyen vállalják ezt, hátra "cementes" szokott kerülni ami annyira nem hófehér, hanem sima, minimális (pár ezres) összegért viszont már kaphatsz fehéret is.
2016. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ki is esett a tömés. Valaki tudna ajánlani egy jó fogorvost Budapesten?
2016. nov. 15. 06:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Dr Pipicz Sándor - ha helyileg jó az Erzsébet körút, konzerváló fogszakorvos, fájdalommentesen dolgozik, őszinte és a legfontosabb: nagyon jó töméseket csinál jó áron! Én hozzá járok.

[link]

2016. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!