Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mentőtisztnek milyen pulzoximé...

Mentőtisztnek milyen pulzoximéterre van szüksége? Illetve, most még csak harmadéves, de gondolom nem árt előre megvenni egy jobbat, amit suli után is tudna használni (közép ár kategóriába).

Figyelt kérdés

Én a "Pulzoximéter CMS 50E" néztem ki, szerintetek ez jó, vagy van kifejezetten Mentőtisztek számára hasznosabb is?


Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2016. nov. 15. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból nem tudok nyilatkozni, hogy milyen márkát érdemes. Viszont mindenképpen olyat, amin az értékek a csiptetős részen látszódnak, nincs egy külön rész a kijelzőnek zsinórral hozzákötve. Ezentúl igazából már csak az számít, hogy kiírja a szaturációt meg a pulzust :)

Ez a fenti típus pl. tökéletes, mondjuk szerintem olcsóbbat is nyugodtan választhatsz.

2016. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Sokat olvasgattam és személy szerint elég jókat írtak a fent említett szerkezetről, attól független, hogy én nem értek hozzá :)

Remélem örülni fog a barátnőm, karácsonyi ajándéknak szánom :)

2016. nov. 15. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Felesleges pulzoxyt venned neki. Fonendoszkopnak mar van. Vagy ha az otthoni mentotaskajaba akarsz akkor vernyomasmero, vercukor mero, ruhavago ollo, vedoszemuveg
2016. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!