Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha magán orvosnál készíttetek...

Ha magán orvosnál készíttetek MR vagy CT leletet, ízületi sérülésről, ami igazolja, hogy műtét szükséges, azt kórházban elfogadják?

Figyelt kérdés

Voltam a Sport kórházban váll problémával, gyógymasszőr szerint az egyik szalag elszakadt, azonban a kórházban csak röntgen vizsgálatot csináltak, ami csak a csontokat mutatja és azt mondták nincs vele probléma, ezért elküldtek gyógytornára. Megnéztem magán klinikák árait és egy MR vagy CT vizsgálat beleférne, viszont egy műtét magán úton nagyon necces lenne. Ha a kapott leleteket bemutatom, mondjuk a Sport Kórházban, vagy bárhol máshol, ahol meg tudnák műteni, elfogadnák a hitelességét?

Tudom, hogy sok kérdőjel van az esettel kapcsolatban, de kérlek próbáljatok meg csak a kérdésre válaszolni, hogy elfogadnál-e a magán leletet!



2016. nov. 16. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

hülyeség uralkodik a szakmában.

néha elfogaják a máshonnan hozott leletet, néha nem.

2016. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"hülyeség uralkodik a szakmában."


Ugyan, vállald el a műtétet, ha te jobban tudod!

2016. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!