Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Én vagyok túl igényes?

Én vagyok túl igényes?

Figyelt kérdés

...vagy pedig másnak is az a véleménye, hogy majdnem minősíthetetlen Dr.Pénzes Tamás neurológus főorvos vizsgálata az Újpesti Rendelőintézetben?

Egy utcai prédikátor is jobban kikérdezett volna, pláne, hogy első vizsgálatra mentem! Mi lesz ebből az országból?! Az újpesti sztk-ban eddig ő volt a legrosszabb tapasztalatom! :( :(



2016. nov. 28. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy mi lesz az országból? Szerintem kb 10-15 év múlva, olyan lesz az ellátás, mint a háborúk idején. Csak és kizárólag azok fognak ellátást kapni akik fél lábbal a halálban vannak. Ha kisebb bajod van, akkor így jártál.
2016. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt hittem, legalább kicsit érdekli, hogy mi lehet velem...Felírta a legolcsóbb, de ható gyógyszert és csá.

Én kitenném az ilyen főorvosokat, akármekkora rangot is értek el valaha -mert ő már nem az -remélem - mint ami fénykorában lehetett -ha egyáltalán jó volt valaha is!

2016. nov. 29. 22:06
 3/3 mindegy ki vagyok válasza:
Nekem egyszer volt dolgom vele. Soha többé nem állok szóba vele. Az ilyet nehezemre esik orvosnak hívni. Diplomája van, de a hozzáállása...
2020. máj. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!