Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak nekem nem adott érzéstele...

Csak nekem nem adott érzéstelenítőt a fogorvos?

Figyelt kérdés
Voltam már párszor tőmésen, de a doki meg se kérdezte kell-e érzéstelenítő. Olvastam pár kérdést itt, és szinte mindenki azt írta, hogy kapott.

2016. nov. 28. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Orvosfüggő illetve fogfüggő. Van amelyik teljes fájdalommentességre megy, ő mindenhez ad kb, még a fogkőleszedéshez id ad pl zselét, sprayt, de van amelyik nem csak ahhoz aminél tényleg lehet fájdalom. Elvileg a töméshez nem is kell, kivéve ha gyulladt és esélyes hogy gyökérkezelés lesz amint meglátja a belseje, viszont simában jobb ha nem ad, mert ha fáj akkor az jelez valamit, nem otthon derül ki amikor kiment a hatása.

Én pl töméshez is kaptam mindig, bár nem tudom miért de fogkőleszedéshez semmit.

2016. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. nov. 28. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőlem mindig megkérdezi, de nem szoktam kérni, mert indokolatlannak tartom. (Iskolás koromban viszont, amikor az egész osztállyal mentünk, sosem kérdezték senkitől.) Gyulladt fog esetén kérnék, de sosem volt ilyen problémám.
2016. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy egész fecskendő lidocaint injekciót belém nyomott, azt se éreztem volna ha kalapáccsal kiüti a fogam (tömés), kivéve egyet ahol kevesebbet kellett adnia, hát a fúrás csodálatos volt, azt nem értem te még hogy élsz?

Amúgy ha SZTK-s smián kinézem, ha magán akkor próbáld meg megkérni max fizetsz mint a katonatiszt.

2016. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!