Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szedjem a fájdalom- és gyullad...

Szedjem a fájdalom- és gyulladáscsökkentő gyógyszert, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Eltört az ujjam, műtötték, drótokkal tűzték össze a csontot. Kaptam rá fájdalom- és gyulladáscsökkentő gyógyszert. Napi egyet kéne bevennem. Ez a Xilox nevű tasakos gyógyszer azonban elég bikaerős, én meg úgy vagyok vele, hogy semmiféle gyógyszert amúgy sem szívesen szedek be, ha nem végképp muszáj.

Az első két napban kelett, mert annyira fájt a kezem, és még nem is hatott teljesen. Mostanra már elviselhetőbb a fájdalom, kibírom gyógyszer nélkül is. Vagy ennek van valami olyan célja is, hogy a seb nehogy begyulladjon? És inkább szedjem tovább?



2016. dec. 3. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem fontos,ha elviselhető a fájdalom. Pihentesd,kíméld a kezed, ez a lényeg!
2016. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg inkább a dokidat. Nem véletlenül írta fel
2016. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!