Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mindenhol hónapos várólista...

Mindenhol hónapos várólista van bőrgyógyászaton?

Figyelt kérdés
Konkrétan az ulászló utcai bőr-és nemibeteggondozóba kértem időpontot. 1 hónap. Sürgősségin meg nem tudom, hogy fogadnának-e a problémámmal.

2016. dec. 5. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászatra, reumatológiára és ortopédiára általában igen. Ahol egy hét, ott valami simlisség van, iszonyatosan rossz lehet az orvos.

Ha van egy kis mázlid, lemondott időpontra be tudnak rakni, de nincs rá sok esély

2016. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bakteriális fertőzésem van szerintem. Egyszer már volt nekem kb 1 évvel ezelőtt. Nagyon égető érzést éreztem a húgycsövemben meg a makkom is érzékeny lett, kicsit pirosas is. Maradt az előző kezelésemről szteroidos kenőcs(travocort). Azzal kenegettem, a folyamatosan viszkető, égető érzés elmaradt, de kicsit még piros a makkom. Azon gondolkozok, hogy veszek valahol feketén antibiotikumot, vicc ez az egy hónapos várakozási idő. Esetleg felkeresem a háziorvosomat, hátha felírna vmit (bár utálom őt eléggé)
2016. dec. 5. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen panasszal nem kell időpont! Törvény szerint azonnal el kell látniuk! Menj szépen oda és ne hagyd magad elküldeni!
2016. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel nem kell időpont, urológián vagy bőr és nemibeteggondozóban el kell lássanak, csak szólni kell.


Egyébként tényleg kb 3-6hét minden tb-s dologra egy időpont, sőt felénk már magában is 2-4hét a minimum.

2016. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!