Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egynapos műtétért, pl. orrmand...

Egynapos műtétért, pl. orrmandula gyereknek mennyi hálapénzt szokás adni, ha ad valaki?

Figyelt kérdés

2016. dec. 7. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
en nem adnek, de szived joga. ez egy rutin mutet naluk.
2016. dec. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a kérdésre kérnék vákaszolni, direkt beleírtam a kérdésbe, hogy ha ad valaki, akkor mennyit ad, pont azért hogy ne ilyen válaszokat kapjak, aztán valaki mégis veszi a fáradságot, hogy irogasson
2016. dec. 8. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

5-100 ezer között simán mozoghat a dolog, szóval tényleg rád van bízva.

Túl sok mindentől függ. Te érzed majd, hogy mennyit szánsz rá.

2016. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Ne felejtsd el, hogy fizetést is kapnak
2016. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Jesszus, kapnak fizetést? Nem is tudtam o.O
2016. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
12%
Tekintettel arra, hogy ez csak egy rutinműtét, én olyan 20 - 30 ezret adnék.
2017. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Tekintettel arra, hogy én is ugyanúgy közalkalmazott vagyok, mint az orvosok, és sose kapok hálapénzt, még akkor sem, amikor valóban hálásak a kuncsaftok, nem adnék.


Hogy mennyire lelkiismeretesen végzik a dolgukat az egészségügyiek, úgysem attól függ. Aki rendes, az akkor is rendes, ha nem kap semennyit. Aki meg bunkó, azon a százezer se segít.

2017. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!