Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kispesten (XIX. Kerületben)...

Kispesten (XIX. Kerületben) keresek jó háziorvost. Kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nyáron fogok az Ady útra költözni és a környéken keresek jó háziorvost. Nem vagyok sokat beteg, csak ha igen, akkor a munka miatt is muszáj a táppénz, szóval az is szempont, hogy betegen ne kelljen a város másik végére menni táppénzes papírért. Mivel vidékről költözöm Pestre, esélytelen a korábbi háziorvosomnál maradni. Mindegy, hogy férfi vagy nő, csak normális ember legyen és jó szakember, ne valami bunkó vadállat.
2010. máj. 1. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az Ady útra költözöl. akkor te valószínűleg majd az Egészségügyi központba fogsz járni a háziorvoshoz. Körezetek vannak, és ahhoz kell menned, akihez tartozol. Ehhez majd kell a lakcímkártya,amin szerepel a pesti lakcímed (az mindegy, hogy ideinglenes vagy állandó)

Itt a link: [link]

2010. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi, hogy itt nagyon rendes dokik dolgoznak.:)

első voltam

2010. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma már nincs ilyen, hogy ahhoz kell menni, akihez tartozom. Szabad orvosválasztás van jónéhány éve, de én is ezt a helyet néztem ki elsősorban, mert közel lesz.
2010. máj. 1. 23:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, de ezzel nem lettem okosabb, iszonyú sok név van rajta, ha találomra választok, tuti melényúlok.
2010. máj. 1. 23:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehol nincs szabad orvosválasztás! Ezt nagyon rosszul tudod. Nem régóta van ide tartozó lakcímem, úgyhogy tudom! Az ügyeleten elláttak hétvégén, de mindíg haza kellett mennem háziorvoshoz. Még pénzért sem láttak el, táppénzes papírról ne is álmodj, ha nincs lakcímkártyád, ezt jó ha tudod. Egy éve nekem nincs már ezzel gondom, de 4 évig bizony párszor már haza kellett utaznom, mert szükségem volt a táppénzes papírra. A linket pedig csak azért csatoltam, hogy lásd mennyi orvos van, meg szakrendelő. De lakcímkártya nélkül senki nem fog ellátni, csak az ügyeletes, de ő nincs feljogosítva táppénz kiírásra.

Ha bemész majd a portán, ott megmondják, hogy kihez tartozol lakcímileg.

Ha nem helyi lakos vagy, még a tüdőszűrő is pénzes, egy ezres.

előző válaszok írója

2010. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát én Wekerlén lakom és bizony sikeresen váltottam orvost. Minden további nélkül, ugyanabból a lakásból járok máshoz.
2017. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kihez mentél?
2019. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!