Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi az, hogy elfogadják a...

Mi az, hogy elfogadják a hálapénzt! Próbálj meg nem adni! Én megpróbáltam. Nem is vagyok népszerű e miatt - de kapják be. Szerintetek mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Az emberek rontják el az orvosokat, mert be vannak fosva, hogy mi lesz, ha nem adnak eleget.Én is adam, de csak annyit, amennyit erkölcsösnek tartottam. Éreztette is velem a doki. Nem én fizetem őket, ez csak egy kis plusz. Úgy kell tekinteni. Ha minden "paci" csak egy keveset ad, abból is szép summa összejön havonta. Egy orvosnak sem kell havonta több milliót keresnie (nettóban - mert ugye, a hálapénz az nettó)
2016. dec. 17. 17:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt a veszprémi nőgyógyászt, aki az 50 ezerre is csak annyit mondott, hogy ő 15 ezer forintos orvos - egyszerűen kibelezném
2016. dec. 17. 17:59
 2/14 A kérdező kommentje:
helyesbítés: 150 ezer forintos
2016. dec. 17. 18:00
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem magánorvos, hanem sztk -s - bár magánorvosként is. A paciensek persze azért sorra meghaltak. Vagyis duplán indokolt volt az a magas tarifa - törvénytelenül.
2016. dec. 17. 18:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Hol ismernek téged, ahol nem vagy népszerű?
2016. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az embernek egyszerűen eldurran az agya. Egy (több) rákbeteget lehúzni!!!!Hol élünk??Hogyan lehetett orvos az ilyen??
2016. dec. 17. 18:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Az elején még nőgyógyász volt.
2016. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

onkológus-nőgyógyászról van szó.


Nézd, engem négy hete operáltak vastagbéldaganattal, egy forintot nem adtam a sebésznek. Hétfőn kezdem a kemot, az onkologusnak sem fogok pénzt adni. De érdekes módon a sebészem nem kekeckedett velem amiatt, hogy nem kapott pénzt.

2016. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
mert undorito dog az osszes, azert kapja a fizeteset hogy dolgozzon tegye a dolgat, es meg halapenzt kovetel a jo edes.... mellesleg 150 ezret az egy fizetes normalisak ezek???
2016. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem normálisok. És, sajnos, mi, betegek rontottuk el őket. Engem (urológián) osztályvezető főorvos műtött. Nem én választottam, hozzá irányítottak az sztk -ból (vagy honnan új nevén). Adtam neki a többedik kontakt után egy 20 -ast. Onnantól kezdve éreztem (éreztette velem), hogy nem vesz komolyan. Nem fogok neki 50 -et adni, nem én fizetem, ez csak jatt. Egyébként is, ha csak minden 3. kuncsaftjától kap egy 21 -ast - a fizetése mellé - az is több százezer plusz havonta.. Hát mit akarnak ezek? Mi elég nekik? semmi!!!
2016. dec. 17. 21:45
 10/14 anonim válasza:
az ilyen orvosnak csak annyit kivanok hogy vmi elmebeteg kapja el es gyujtsa fel élve, mocsok szemetlada.
2016. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!