Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit jelent ha azt irják a...

Mit jelent ha azt irják a papiromra hogy a prosztata inhomogén?

Figyelt kérdés
El kell mennem urologiai vizsgálatra és parás vagyok hogy mit fognak ott csinálni.
2016. dec. 28. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
10%

Mi van tele ment a gatyesz, csak stikában vagy nagylegény he?!


Ezt a "szépséget" kaptam ettől a jelentéktelen gatyeszba csinálós egyedtől. Kénytelen leszek finomítani rajta, mert annyira alpári, hogy még a trágárságszűrő se bírta.


"Milyen kis köcsög búzzi lehetsz :D biztos valami kigyurt és nagy pofáju ember ja bocsi nem is vagy ember mert ez nem megfelelő viselkedés. Remélem leitat egy langyi és jol megdug és majd te fogsz feltenni hogy most uristen mi tévő legyek. Kőcsög búzi állat ja és állat sem vagy inkább szerintem egy bogár akit el lehet taposni és a bakancsom talpával huzom végig a földön mig nem marad belöled semmi sem. Búzi"

2016. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!