Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meg lehet valahogy sürgetni...

Meg lehet valahogy sürgetni egy időpontot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kaptam az orvosomtól beutalót a pszichiátriára, egyből kértem onnan egy időpontot, de csak 3 hónapra rá kaptam...

A kérdésem az lenne, hogy meg e lehet sürgetni ezt valahogy?


Köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 4. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

esetleg az orvosod személyesen felhívja a pszichiátriát, hogy fogadjanak soron kívül.


egyébként meg nem véletlenül van az időpont. valószínűleg tele vannak.

2017. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet megsürgetni. Valószínűleg ennyi előjegyzett beteg van, hogy előbb nem férsz be.

Ha olyan nagy gondod van, akkor meg sürgősségi beutalóval tudnak fogadni soron kívül is, de mivel te nem azt kaptad, hanem normál beutalót, így ki kell várnod az időpontot.

Vagy még valóban lehet az, hogy ha nem tudod ezt az időt megvárni, akkor a háziorvosoddal megbeszéled, hogy esetleg hívja fel őket.

2017. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos csak pénzzel. Magánrendelést kell keresned. Épp átalakítják az egészségügyet, tolják el a magánirányba, később ennél csak durvábbak lesznek a várólisták.
2017. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor segélyvonalon hívtam a pszichiátriát suicid depresszióval,azonnal fogadtak,sőt mentőt akartak utánam küldeni,de bementem magam.
2017. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!