Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezek után meri még valaki azt...

Dr. Kangörcs kérdése:

Ezek után meri még valaki azt mondani, hogy a pszichiátrián alaposan kivizsgálják a betegeket?

Figyelt kérdés

Több hasonló esetről is tudok, csak azok szerencsére nem végződtek halállal. Persze, ők az áldott jó orvosok, akik felelősségteljesen végzik a munkájukat. Csak épp vizsgálat nélkül leszedálják, meg félrekezelik az embert. Ez a magyar egészségügy.

[link]


2017. jan. 4. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell általánosítani, nem minden orvos figyelmetlen. A cikkből nem derül ki pontosan mik voltak a papírokon,nem tudhatod valójában mit szedett be, ahogy azt sem mit kapott vagy egyáltalán mi történt, az egész csak feltétlezés egy elkeseredett a gyermekét elvesztő anyától. Az ilyen "cikkek" alapján nem szabadna ítélkezni mindenki felett, az egész magyar egészségügy felett. Vannak tisztességes orvosok és én is több embert ismerek személyesen, akinek orvosok mentették meg az életét. A világ egy szörnyű és igazságtalan hely, de attól nem lesz jobb, ha pár rossz ember miatt egy egész csoportra köpködni. Saját magáról állít ki vele az ember szegénységi bizonyítványt.
2017. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"muszájmindenkinekhazudni (törölt) 2016.01.28. 16:30:24

Sziasztok

Részvétem az egész családnak , sajnálom nagyon ami történt , de ez gátlástalan dolog ami itt folyik. Szegény Árpi meghalt kész pont , akár mit is csinálnak sajnos soha nem fog vissza jönni. El kell fogadni és hagyni kell békében nyugodni .

Biztos borzasztó lehet egy szülőnek ezt átélni.

Nem értem hogy akik eddig a baráti társaságba voltak azpk most miért lapulnak és hazudoznak ? , mindenki tudta róla hogy miket fogyaszt , töménytelen mennyiségbe szívták azt a mű fűnek mondott spice anyagot.

itt van pár link erről az anyagról :www.delmagyar.hu/szeged_hirek/kinai_droglaborbol_jon_a_mufu/2384122/

www.tinivagyok.hu/temak/veszelyek/item/herbal-mf-biof-spice

www.medicalonline.hu/gyogyitas/cikk/ezrek_kerultek_orvoshoz_a_mufu_miatt

Még egyszer sajnálom ami az Árpival történt , elhiszem hogy nehéz lehet , de akkor se a dokikat kell hibáztatni , lehet hogy fogyasztott olyan drogot amit ki mutat a szervezete , de ezt a szart amit úgy kevernek össze mindenféle vegyszerből nem tudja kimutatni semmilyen drogteszt .

Kedves Árpinak nagy barátai: szégyelljétek a pofátokat, hogy most meg mindenki itt sunnyog és lapul mint szar a fűben . EL kellett volna már akkor mondani amikor bekerült a kórházba hogy ezt a szert fogyasztotta és akkor már máris máshogy állnak hozzá, nem pedig csak találgatnak hogy mitől is lehet .

Bocsánat hogy ilyet írtam , de már nagyon zavar engem ez a sok hozzá szólás és okoskodó ember."


Forrás: [link]


Mielőtt nekiállsz fröcsögni, tájékozódj, hülyegyerek. Sajnálom szegény srácot, az anyját még jobban, de nem az orvosok tehetnek arról, ha a kis p¤csfejek mindenféle dizájnerdroggal, isten tudja, mikből összekutyult sz..rral bódítják magukat, és néha belehalnak.

2017. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, én merem. Befekvés előtt mintegy 2 órán át vizsgált a doktornő, és másnap pedig minden egyéb ( labor, ekg tüdőröntgen stb) vizsgálatot elvégeztek rajtam. Amit emberileg lehetett, megtettek. Ez amit itt írsz nem más mint ostoba hiszti.
2017. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!