Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A haziorvos koteles lenne...

A haziorvos koteles lenne szolni ha nem lenne ervenyes a TB-m? 8 eve diplomaztam, azota nem fizetem, de rendszeresen jarok haziorvoshoz es kulonbozo orvosokhoz es sosem szoltak meg hogy gaz lenne.

Figyelt kérdés
mar gondoltam arra, hogy elkezdem fizetni magamnak, de feltem, hogy pont ezzel "buktatnam" le magam. ti mit csinalnatok?

2017. jan. 8. 21:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát ha eddig még nem szóltak az orvosok hogy nem tudnak neked felírni gyógyszert akkor nincs gond vele. Dolgozol van állandó munkahelyed mert ha van az automatikusan fizeti.
2017. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha van allando munkahelyed, akkor nem kell magadnak csekken fizetni havonta, tehat a kerdesre a valasz adott: fizetve van.

az orvos mar reg szolt volna, hogy latja a rendszerben a neved mellett a piros jelzest. ellatni ellatnak, de szolnak, hogy fizetned kell, ill a gyogyszert is kiirjak.

2017. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Körzeti nővér vagyok. A számítógépünk kijelzi,ha valakinek nem fedezett a TB-je és szólni is szoktunk. De nagyon furcsa az,hogyha nam dolgozol és magadnak sem fizeted, érvényes lenne. Menj le a háziorvosodhoz és kérdezz rá,biztos ami biztos!
2017. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem dolgozom azota vagyis nem bejelentetten.
2017. jan. 8. 22:03
 5/12 anonim válasza:
Nézd a jogviszonyod az oep.hu-n ügyfélkapu regisztrációval lehet belépni.
2017. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5 évre visszamenőleg kamatostul adótartozásként be fogja hajtani a nav, ha időközben felszólítást is küldtek ( akár kézbesítési vélelem is lehet), akkor meg az összeset
2017. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem kuldtek felszolitast, es mondom sokat jarok orvoshoz, hazihoz, szkorvosokhoz, havonta tobbszor es soha senki nem mondta hogy baj lenne. ugy tudom kotelesek lennenk szolni, nem?
2017. jan. 8. 23:19
 8/12 anonim válasza:

4 évnél régebbieket törlik.


Amúgy meg nézd meg az oep.hu-n ha nem rendezett, akkor bemész a NAV-hoz és megmondod, hogy mai naptól akarod egyénileg fizetni az egészségügyi hozzájárulást aztán annyi.

2017. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen csak felek , hogy pont ezzel "buktatnam"le magam...
2017. jan. 9. 00:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezért írtam,hogy a háziorvosodhoz menj el. Náluk kijelzi,hogy élő TB, rendezett TB-e és akkor annak megfelelően tudsz intézkedni.
2017. jan. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!