Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ide jöhet minden a kemoterápiá...

Ide jöhet minden a kemoterápiával kapcsolatban! Miért eredményes vagy miért nem eredményes?

Figyelt kérdés

Egy vitába keveredtem. Azt állítom, hogy hogy kemoterápia alkalmazásával statisztikailag szignifikáns változás történik a túlélési rátában. Nem sok, de ilyen szempontból egy működő gyógymód, igaz megkeseríti az életed hátralévő részét a kezelés.

A másik fél ezt nem ismeri el, azt mondja, hogy "mérgezettségi állapotot méreg alkalmazásával nem lehet meggyógyítani, csak méregtelenítéssel."


Tegyetek igazat!



2017. jan. 9. 08:44
 1/4 A kérdező kommentje:

Egyet kifelejtettem:

Új germán medicína. Erről mi a véleményetek? A másik fél szerint a gyógyulási ráta ezzel 100%-os.

2017. jan. 9. 08:50
 2/4 Béla211 ***** válasza:

Amúgy valamilyen szintem minden gyógyszer méreg nem véletlen ,hogy mindegyiknek vannak mellék hatásai és sok gyógyszer tönkre teszi a májat. Akkor azokat se használjuk?

Nem rég olvastam ,hogy a hereráknál 35 évvel ezelőtt még majd nem biztos volt a halálozás.

Most meg ha időben észre veszik akkor elméletben szinte 100% a meggyógyulás esélye.És ez a fajta rák ha át téteket is okoz akkor is nagyon jól eséllyel meggyógyul a beteg .Legalább is a statisztikák ezt mutatják.És azért itt a kemoterápiás gyógyszereknek nagy szerepe van.

Az más kérdés ,hogy változtatni is kell szerintem az életmódon is ahhoz ,hogy ne jöjjön vissza. Nem rég olvastam ,hogy a tengeri teknősöknek van ilyen vírusos szemölcsük és az elkezdett elrákosodni azoknál a teknősöknél amelyek turista paradicsom közelében éltek és sok stressznek voltak kitéve. azok a teknősök amelyek nyugodt part szakaszon éltek azoknál ilyen elrákosodott szemölcsöt nem találtak.

amúgy erről a germán medicináról még nem hallottam.

De például a vadkender olajról igen ,hogy milyen csodákat vitt véghez.De azt hiszem ,hogy volt kutatás róla hogy a vadkender ható anyagai nem engedik növekedni a tumort. Csak nálunk nem tudom hogyan lehetne beszerezni. Meg ügye az már rég óta tény , hogy a végstádiumú rákos betegeknek fájdalom csillapítóként füvet adnak ,mert ez csillapítja a legjobban a fájdalmat és nem amortizálja le annyira az embert mint a morfium. Nálunk mondjuk már nem lehet orvosi céllal sem használni ami felháborító.

2017. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a germán gyógymódról nem tudok véleményt mondani, de azt végignéztem, mennyire legyengítette egy ismerősömet a kemoterápia. Ezeken a kérdéseken mindenképp érdemes elgondolkodni:

[link]

Ez is egy érdekes cikk:

[link]

2017. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"mérgezettségi állapotot méreg alkalmazásával nem lehet meggyógyítani, csak méregtelenítéssel."


Aki ilyet mondd, a nyilvánvalóan a biológia, az orvoslás legalapvetőbb fogalmaival, módszereivel sincs tisztában. ne vitázz vele, felesleges.


A gyógyulási ráta 100%? Akkor mindenki örökké él?

2017. jan. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!