Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudnátok ajánlani endokrinológ...

Tudnátok ajánlani endokrinológust aki nem horror összegért vizsgál meg Budapesten?

Figyelt kérdés
El kellene mennem megvizsgáltatni magam mert már lassan egy hónapja megvan a menzeszem... Jártam már nőgyógyászoknál ,azt mondták normális de ott is ott hagytam 20ezret és már nem igazán van keretem fizetgetni a több 10ezer forintokat.. Néztem neten és minimum 15.000Ft egy vizsgálat..

2017. jan. 11. 11:11
 1/3 anonim válasza:
0%
Istenem. Szerinted kinek van igaza, neked, vagy a nogyogyaszoknak akik mar tobb szaz hozzad hasonlo esetet lattak.
2017. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pff...te mennyire hülye vgay első válaszoló. Szerinted az normális, hogy egy hónapja megvan neki?? Ha igen, akkor látogass meg egy pszichiátert, mert az biztos megmondja a tutit, hogy nem vagy normális.
2017. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Orvost sajnos nem tudom ajánlani, de nőgyógyászod mit mond?

Nekem is volt ilyen 1x nagyjabol 15 eves koromban. Orvosnal ugyan akkor nem voltam de semmi bajom

Ellenben volt olyan osztálytársam akinél ugyan ez volt az eset és ezt követően állapitottak meg nala inzulinrezisztenciat. (Vasaggyal volt 60kilo, en nem vagyok pillesúly)

Testsúlyoddal táplálkozásoddal minden rendben?


Érdekelne mi lett azóta. (Most vettem észre, hogy januári a poszt)

2017. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!