Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek kell fizetnem...

Szerintetek kell fizetnem majd, hogy kiírják nekem a gyógyszert? Többi lent

Figyelt kérdés
Egyetemre jártam, de otthagytam (kb 3 hete), a dikáigazolványom megmaradt, nem kellett visszaadnom, azon az áll, hogy az első félévig még érvényes, ez kb január huszon valameddig értetendő...jelenleg munkanélküli vagyok. Azonban nőgyógyászhoz kellene mennem a fogamzásgátlómat kiírni, már lassan 2 éve szedem, nem akarom abbahagyni, de nem tudom, hogy a TAJ kártyámat elfogadják-e, vagy fizetnem kell? És ha valóban fizetnem kell, akkor mennyit kell egy gyógyszer felíráshoz fizetni?
2017. jan. 12. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Március 31 érvényes a diák, és még utána pár hónapig van TB-d, utána kell csak fizetni.
2017. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!
2017. jan. 12. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Szociális rászorulási alapon kérheted az önkormányzattól hogy fizessék a tb-d amíg nem találsz állást. Én is így voltam 1 évig mert a szüleimmel éltem.

Szakrendelésen ha lejárt a diák sem kell a gyógyszer felírásáért fizetned, kivéve ha magán de ugye akkor mindenkinek kell... ellátnak mindenhol de tájékoztatnak ha a gép jelzi hogy nincs fizetve és így tb támogatást nem kapsz a gyógyszerekre. Fogamzásgátlón nincs de ha másra lenne szükséged. Illetve hogy ne hajtsák be rajtad büntetéssel mindennel együtt később.

2017. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!