Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sajátvér kezelés porcvisszanöv...

Sajátvér kezelés porcvisszanövesztésre bevált?

Figyelt kérdés
(Mikor volt, hol, mennyiért és volt-e érzéstelenítés)

2017. jan. 14. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Porcot nem lehet visszanöveszteni, még őssejtterápiával sem.

A sajátvér kezelés erre nem alkalmas, de egyébként igen, szoktak adni érzéstelenítőt. És elég drága egy kezelés. A legtöbb helyen 40 ezer Ft.

2017. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!A porcépítéshez természetes alapú glükozaminszulfát és kondroitinszulfát kell, ha még van valamennyi porc.
2017. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 azokat lassan három eve szedem de ha egy nap kihagyom 1 hétig fáj utánna. Szoval az max kicsit szinten tartja, de lehet csak suriti az izületi folyadékot.
2017. febr. 19. 22:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Miket szedsz?Az durva, hogy egy nap kihagyás után egy hétig fáj.Az izületi folyadékhoz hyaluronsav pótlás szükséges.
2017. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szedtem már mindent ami csak van szinte:

-donát

-glükozamin plusz(innopharm)

-porcerő(béres)

-minden ami glükozamin , msm , kondritin, kollagén, stb tartalmú


ELŐZŐHÖZ: de igen egy amerikai sajátvér PRP nevű kezeléssel kb 10 éve lehetséges!

2017. jún. 5. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a glükozamin és kondroitinszulfátott, MSM-et tartalmazó aloe vera ital bevált és az izületek olajozására a hyaluronsav gyömbér és kurkuma kombináció.Pár hete megjelent egy újdonság tojáshéj membrán (hyaluronsav, glükozamin, kondroitin és kollagén) és kurkumin összetételben.Nagyon jókat írnak róla.
2017. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Neocartil nevű porcvédőt írta a doki, most kezdtem el még csak, de én is hallottam erről a PRP módszerről, engem is érdekelnének tapasztalatok.
2017. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elvileg az**mos intézetben és máshol is több tízezer kezelt beteg van de hiteles beszámolót még nem találtam sehol .. :((
2018. júl. 20. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!