Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha egy orvos ugy, hogy maganre...

Ha egy orvos ugy, hogy maganrendelese is van, es korhazban is rendel, az ugyeleti ideje alatt hiv be, hogy megvizsgaljon, nekem azert kell fizetni?

Figyelt kérdés
Maganrendeles ugye penzes, a rendes szakrendeles nem, de ha az ugyeletebe hiv be vizsgalatokra azert megkell kerdeznem, h mivel tartozom?
2017. jan. 25. 05:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia,

En ugyanígy jártam, magándokim szakrendelésére adott időpontot. Előtte telefonba kérdezte h milyen jellegű a problémám, elmondtam, a válasza pedig az volt hogy ezzel teljesen felesleges magánrendelesre mennem. Korrekt volt.

A vizsgálat végén kérdeztem hogy mivel tartozom, azt mondta, hogy semmivel. Legutóbb amikor újra mentem szinten szakrendelésre hívott, vittem egy üveg jo minőségű bort és egy csomag kávét hálakent. Megköszönte de azt mondta hogy semmi szükség erre.

Ezerből egy ilyen rendes és alapos doki van.... (sajnos)

2017. jan. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kórházi ügyelet nem magánrendelés.
2017. jan. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindig megkérdezem ilyenkor, hogy mivel tartozom, de még soha egyetlen doki sem fogadott el ilynkor pénzt (ami szerintem így korrekt).
2017. jan. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mostmegyek hozza eloszor es velhetoen utoljara, kulonbozo vizsgalatokat fog el vegezni, sorolta h rendel itt ott (amirol tudom h magan, de nem irta), szakrendelese van a korhazba is, de h praktikusabb ugyeletbe mennem es pont most fog ugyelni.
2017. jan. 25. 07:27
 5/11 A kérdező kommentje:
rakerdezek majd azert, kivancsi leszek
2017. jan. 25. 07:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, ebben az eseetben, ha még nem voltál nála, akkor lehet, hogy kérni fog. De ha normális, akkor nem.
2017. jan. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kért pénzt?
2017. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
még nem voltam! de félő, hogy kérni fog, a magánrendelésén az árak 15 ezer fttól kezdődnek... :( készülök azért mindenesetre és csak reménykedek a jóindulatában, és hogy nem ok nélkül hívott be az ügyeletébe. csak sajnos van egy sejtésem hogy megy ez, egyik exem orvos volt, ő a magánbetegeit hívta be pl. kötözése az ügyeleti ideje alatt, és kért pénzt, vagy épp kontrollra, aztis pénzért csinálta...szóval...valószínű emberfüggő :(
2017. jan. 26. 16:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Hmm, kedves ember volt az exed. :)
2017. jan. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ex is lett! :D

ma voltam ennél az orvosnál, alaposan megvizsgált, nem kért el semmit! :)

2017. jan. 27. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!