Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt esetleg valaki már Dr....

Volt esetleg valaki már Dr. Skribek Levente érsebésznél (Szent Imre kh)? Esetleg visszérműtéten? Sajnos nem találok róla sehol véleményt, hálás lennék, ha lenne itt olyan, akit már műtött.

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen vélemények feleslegesek. Mifelénk egy ilyen agyondícsért sebész annyira elcsúfította a kolléganőm lábát, hogy sírás volt a vége. Visszament és visszakérte a befizetett összeget.
2017. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én azért mégis örülnék,ha lenne valaki,aki volt nála :)
2017. febr. 3. 17:21
 3/4 KovácsHajnalka válasza:
eszméletlen jó sebész, csak emberileg nagyon lekezelő
2019. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem Skribek doktor úr műtött. Nagyon körültekintő és szimpatikus orvost ismertem meg a személyében. Minden kérésemet teljesítette és megnyugtató válaszokat adott minden kérdésemre, még telefonon is. Nem a lerázó típusú orvosok közé tartozik, és nagyon érti a szakmáját
2022. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!