Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csütörtökön vettek tőlem vért...

Csütörtökön vettek tőlem vért azt mondta az aszisztens hogy másnap délbe már megis van az eredmény de nem telefonált. Szerintetek ha rossz az eredmény akkor felhívtak volna egyből?

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 14:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Holnap megyek dokihoz csak félek hogy komoly baj van.
2017. febr. 13. 14:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktak felhívni. Majd ha mész, akkor megbeszélitek az eredményt.

Max. akkor hívnak, ha nem beszéltétek meg, hogy mész vissza az orvoshoz és behívnak, hogy megbeszéljétek, ha van mit.

Miért gondolsz egyből valami rosszra?

2017. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az aszisztens mondta hogy hivni fog na mindegy
2017. febr. 13. 14:40
 4/7 anonim válasza:
nekem is múlt héten kedden volt vérvételem és csütörtökön mentem az eredményért. És az asszisztens és az orvosom is azt mondta hogy nagyon rossz lett. Vashiányos is vagyok és 9 betegséget mutat amiből sok vagy túl kevés van. Március 7-én kedden megyek vér vételre megint... Most is vashiányra gyógyszert szedek. de ha nem javul akkor lehet egész életemben vasgyogyszert kell szedjek. 2012 ota vashiányos vagyok és most kezdtem el vele foglalkozni 2017 februárban... Tehát nyugi be kell menni oda ahol levették a vért és adják a papírt az eredményről... :)
2017. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennél kérdés hogy helyben háziorvosnál vették le vagy laborban voltál?

Nálunk a laborosok nem hívnak, megmondják mikorra van kész, de ők nem elemzik, csak kiadják. A magánlaborosok is csak hívnak és emailben küldik, de nem elemzik. Az a doki feladata és vinnem kell vagy vissza annak aki kiírta vagy ahová akarom a magáneredményt.

2017. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A házidoki aszisztense vette le a vért nem kell külön laborba mennem érte ő elhozza és egyből a dokihoz kerül/
2017. febr. 13. 20:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Szorongásos tüneteim vannak ezért is Félek mivan ha valami rosszabb....
2017. febr. 13. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!