Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Három napja megmütöttek derék...

Három napja megmütöttek derék sérvel,2O éves vagyok, most a menés is nagyon megeröltetö, mennyi idön belül fogok tudni ugy mozogni mint mikor egézséges voltam, és hogy a sporolást mikor kezdhetem ujbol?

Figyelt kérdés
Tapasztalt sérv mütöttek kérdéseit várom...
2010. máj. 9. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 sérv műtétem volt!

Igazából szerintem ez egyéntől függ, mert nekem nem volt problémám utána. Persze óvatosan mozogtam. Gyógytornát gondolom már elkezdted.

Elméletileg 3 hétig a gyenge tornát kell végezni, aztán erősebbet és így tovább.

Nekem azt mondta az orvos, hogy kb. 3 hónap a teljes felépülés.

A séta nagyon jót tesz, azt amennyit csak bírsz!

2010. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor ez konyen kiujulhat még?
2010. máj. 10. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

16:36-os vagyok!

Sajnos igen, illetve a hegesedés is okozhat ugyanolyan fájdalmakat!

Nekem ki is újult, hegesedett is, meg eddig összesen 4 sérvem volt, van.

De nem feltétlenül kell így lennie! Én sajnos túlsúlyos vagyok, ami nem segít a helyzeten, de a gerincem sem úgy „viselkedik”, ahogy kéne! A legutóbbi műtét óta tisztességesen, becsülettel jártam gyógytornára, és most mégis megyek stabilizációs műtétre!

Ha te sportolsz, akkor nem lesz semmi gond! Csak óvatosan azért! Elméletileg a hátúszás a legjobb a gerincsérveseknek.

Mielőbbi, gyors felépülést kívánok!

2010. máj. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszonöm a kommentjeidet,remélem nem fog kiujulni ,s neked is sok egézséget kivánok!!!
2010. máj. 11. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!