Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek felnőtt háziorvos...

Szerintetek felnőtt háziorvos aki nagyon jófej leigazol nekem 2 napi hiányzást?

Figyelt kérdés
Nem szoktam lógni sohase de volt 2 nap kb amikor nem mentem iskolába mert nemrég eléggé ugymond depisen viselkedtem és csak sírtam. Tudom h hülyeség volt már de sohasem volt még igazolatlanom és végzős évemben nem is szeretnék. Lehetséges h ha bemegyek őszintén elmondom mi volt leigazolja?

2017. febr. 26. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Van olyan igazolás, hogy alkalmazkodásképtelenség vagy mi az isten (nem pont ez a neve, de van ilyen) viszont én a helyeben azért azt mondanám, hogy hasmenésed volt.
2017. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkabb mond azt szerintem, hogy nagyon ment a hasad es nem mertel elindulni otthonrol sehova
2017. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőkkel nehogy valami pszichiáternél köss ki,ha nem muszáj, lehet csak a sok stressz jött ki most.
2017. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hasmenésre hivatkozol és átlát rajtad, székletmintával fog küldeni kivizsgálásra ami egy vér ciki dolog, főleg ha semmi bajod nincs... nyugodtan megmondhatod, hogy kimerült voltál és rossz hangulatú, ezt megérti mindenki... ez nem pszichiátriai probléma..
2017. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 napod anyád is leigazolhat, ha jól tudom.
2017. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A szülő igazolást már fel kellett sajnos használnom már. Ezért is voltam kétségbe esve.
2017. febr. 26. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!