Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy műtéthez nem lehet...

Anyajegy műtéthez nem lehet altatást kérni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és 3 nap múlva a nyakam közepén és a kézhajlatomban leszedik az anyajegyem. Azt szeretném kérdezni, hogy altatást nem lehet kérni, mert nagyon félek hogy fájni fog meg a hangok a látvány ahogy nyúlkálnak felettem stb. És ha nem lehet akkor miért?
2017. márc. 3. 19:42
 1/8 anonim válasza:
Miert szedeted le, nagy es kiall? Szerintem tul van fujva ez az anyajegy dolog.
2017. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, nagy és kiáll.
2017. márc. 3. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Fájdalommentes lesz (helyileg érzéstelenítenek), és ha a látvány zavar, nem nézel oda. Csak ne parázz rá, annál rosszabb nincs.
2017. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, egy altatas sokkal felelmetesebb ,mint egy kis helyi erzestelenites. Tul fogod elni. Amugy ezert sztem nem is fognak elaltatni. Semmi nem indokolja, le is foglalnal egy mutot szemelyzettel...nem igy mukodik.
2017. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden altatásnak vannak kockázatai. Érzéstelenítéssel megoldható műtétnél felesleges az altatás.

Szerintem az emberek többsége fél bármilyen orvosi beavatkozás előtt. Ez természetes.

Igaz, régebben de nekem volt zsírcsomó kimetszés. Úgy emlékszem, előtte kaptam egy koktélt, amitől állítólag kevésbé szorong az ember. Elképzelhető, hogy te is kapsz ilyet.

2017. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem fog fájni, a szemedet meg hunyd be.

Az altatás megterheli a szervezetet, ilyen apróság miatt fölösleges.

2017. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. márc. 4. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:

egy koktélt xD

és milyet, mojito vagy cubalibre?

2018. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!