Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik a legjobb fonendoszkóp...

Melyik a legjobb fonendoszkóp egy mentőtisztnek?

Figyelt kérdés

Littmann Classic II./ Classic III./ Master Classic II.

(A státuszszimbólumos válaszolók kíméljenek! Köszi!)



2017. márc. 8. 00:05
 1/3 The Devil Herself válasza:

Nagyon egyszerű a válasz, amelyikkel a legjobban hallasz, és amelyik a legközelebb áll a pénztárcád vastagságához.

Amíg tanulsz, addig egyébként a KaweMed-es fonik is nagyon jók, azt hordhatod gyakorlatokra, nyúzhatod, én is csak majd végzés után fogok komolyabb fonendoszkópot venni, gyakorlásra az olcsóbb 8-10ezres nagyságrendűek is tökéletesek.

2017. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. márc. 8. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is csak tanuló vagyok még DE azon a véleményen vagyok, hogy az ember egyszer adja ki a pénzt ilyesmire és vásároljon hosszú időre. A Classic III jobb a Classic II-nél egy kevéssel, de mindkettő klasszis, mindenre jó. Nekem Master Classic II van (Black Edition) és nagyon bejön, meg vagyok elégedve vele. Minden hang tiszta, jól szigetel, amire nekünk kell, mindenre tökéletesen megfelel :) Nem épp olyan nagy az árkülönbség a Classic II - Master Classic II valamint a Classic III - MasterClassic II között, szóval az arany középút a MasterClassic :)


Egyetlen hátránya a Classic III-hoz képest, hogy nincs pedis része; mert a Classic III-nak a harang részére tehetsz gyerek-membránt; a MasterClassic II standard méretű.

2017. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!