Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvossal kell erősebb...

Milyen orvossal kell erősebb antidepresszánst feliratni?

Figyelt kérdés

Nagymamàm mèly depresszióban van mar èvek óta. Folyton sír pedig nincs rà oka. Nem èl egyedeül gyereke unokàja vele èl. Mibdif hahlamos volt a depresszuora de most hogy bem tudja magàt lekötni ès a szeme is egyre rosszabb csak sír meg sír. Mindent tulreagàl. Es kèptelensèg megnyugtatni. Pedig bem lenne több oka a szomorusagra mint masnak.

Ukrajnàban èl ès el akarom hozni magyarorszagra higy irjanak ki beki valami kedèly javitot. Èn sosem voltam orvosnal azt sem tudom hova vigyem



#depresszió #anti depreszàns
2017. márc. 13. 05:16
 1/4 TR75 ***** válasza:

Háziorvos is ír fel ilyesmit (Citapram és társai), ezek viszonylag gyengébbek. Erősebbet pszichiáter ír fel, de nem kellene egyből valami erős cuccal indítani.

Ha a szemét meggyógyítanák, az nagyon sokat segítene rajta (erről sem írtál semmit, hogy pontosabban mi a baja a szemének), szó szerint máshogy látná a világot.

Az viszont problémás, hogy külföldiként magyar orvos írjon neki fel gyógyszert. Vagy magyar állampolgár is?

2017. márc. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szürke es zöld.hàlyog is van mindkettőn. A műtèt vagy jól sikerül vagy teljesen megvakul ez a ket lehetőseg van es sajnos mar a vegtagjai is fajdogàlnak nem nagyon bír ès jèptelen elfogadnu azhogy mar bem 40 hanem 80 èvea
2017. márc. 13. 09:08
 3/4 A kérdező kommentje:

Ukranul bem beszèl ès itt minden gyogyszer hamis kiviètel nèlkül mind az. Amultkor 5 ibuprofent vettem be ukrajaban mire hatott.

Amugy igen meg van az àllampolgarsaga de èvek óta ben volt mar magyarorszagon. Csak màriapócsra jàrt règen

2017. márc. 13. 09:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichiátert!
2017. márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!