Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális gasztroenterológus...

Normális gasztroenterológus Budapesten?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a laktózérzékenységre is jár adókedvezmény, ez azonban csak most derült ki számomra. Különböző okokból kifolyólag 2014 év végén többek között laktózérzékenységre vonatkozó genetikai vizsgálatot is kértem magánúton, ami CC lett, vagyis biztos az eredmény. Utánanéztem, hogy ilyen esetben 5 évre! visszamenőleg is kérhetem az adókedvezményt, mivel a CC azt jelenti, hogy 12 év körül gyakorlatilag már kialakul ez az állapot. Sosem voltam jó barátságban a tejes termékekkel, de mit tudtam még gyerekkoromban, hogy mi ez. Kerültem a tejet amennyire lehetőségem volt és kész.


A kedvezmény érvényesítéséhez szükséges egy orvosi igazolás, amelyen szerepel a betegség kezdő dátuma. A neten olvastam, hogy egyeseknek simán megy az ügy, valakivel viszont „szórakoznak” az orvosok. Tud valaki olyan gasztroenterológust Budapesten, aki normálisan áll hozzá az ilyen esetekhez (magán doki is lehet, ha muszáj). Nem akarok felesleges köröket futni. Szeretném a pénzemet visszakapni.



2017. márc. 27. 14:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!