Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol csinálnak Pécsett altatásb...

Hol csinálnak Pécsett altatásban vastagbéltükrözést?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg magánklinikán, de az altatásért külön kell fizetni
2010. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

elvileg akár államiban is.


nekem pesten csinálták, és nemhogy altatás, de fájdalomcsillapítás sem volt... :(

2010. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Magánklinikán is csak külön kérésre altatnak.

Érzéstelenítést/bódítást szoktak alkalmazni

2010. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.Nekem a magánklinika sajnos drága dolog.Tehát állami kellene és mindenképpen Pécsett.Nem tudom melyik kórházba menjek,hol végeznek altatásban?
2010. máj. 12. 11:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Állami kórházban nem latatnak

Kapsz érzéstelenítőt és talán bódítanak egy picit

2010. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

latatnak =altatnak

A háziorvosod hova adta a beutalót?

2010. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A háziorvosom rámbízza a dolgot.Ő oda ad ahová kérek.De egyenlőre tanácstalan vagyok.Ja és az sem mindegy egy ilyen helyzetben,hogy milyen az orvos.Sajnos én már találkoztam egy-két igazán bunkóval.Szeretném megtalálni azt akiben bízhatok!
2010. máj. 12. 15:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Megyeibe menj a gasztroenterológiára. Nagyon jó orvosok vannak. Igaz ott is csak bódítás van, de altatást sehol sem fogsz kapni, csak magánba (5000 alkalmanként a konzultáció, 40.000 körül van az altatás plusz a többi). Van ahol még bódítás sincs, sem érzéstelenítő, úgyhogy itt még egész jó a helyzet.
2010. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a háziorvosodat hogy kit javasol(melyik dokit)?
2010. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Énis a megyei felé húztam és most megerősítettél ebben!Mégegyszer nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!
2010. máj. 17. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!