Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tüdőszűrési vizsgálatra kell...

Tüdőszűrési vizsgálatra kell szülő 18 év alulinak?

Figyelt kérdés
16 évet betöltöttem, és valahol pár hete úgy olvastam, hogy nekik már nem kell szülő, de mindenhol mást olvasni.
2017. ápr. 5. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha kell, mit csinál ott a szülő? Tényleg nem tudom elképzelni!
2017. ápr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Elvileg valami nyilatkozatot kell aláírni. Bár én se értem mert nem egy tetoválást akarok csináltatni, csak egy egyszerű vizsgálatot.

2017. ápr. 5. 07:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilatkozatról nem hallottam mivel elve aki kereskedelmibe megy ott diáknak kell éves tüdőszűrésre mennie.


De ha nyilatkozat kell is tegyük fel,akkor csak alá kell írnia.De vizsgálatra nem kell elmennie.

2017. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát mivel a vizsgálat előtt alá kell írnia egy papírt ott kell lenni a szülőnek azt hiszem , én tavaly voltam (tizenhétévesen) és kellett az anyám ha jól emlékszem, de a géphez nem kell bemennie veled, oda csak te mész, csak ezek ugye egymás után történnek
2017. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!