Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Olyanok véleményét kérném,...

Olyanok véleményét kérném, akik tanulják vagy végeztek dietetikusként! Mennyire nehéz a képzés? Akik végeztek, könnyen kaptak munkát? Való igaz, hogy kórházakban az orvosok, ápolók lenézik őket és a munkájukat?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En nem dietetikusnak tanulok, de eddig ugyan azt tanultuk, mint ok, ugyh nemi ralatasom van, ha ez nem felel meg, akkor hagyd figyelmen kivul amit most irok. Nem tartom neheznek, de anatomia, elettan ugyan ugy van az elso masfel evben, mint egy akarmilyen masik egeszsegtudomanyi karon levo szaknak. Ezek azert nem a vilag legkonnyebb targyai, de nem is lekuzdhetetlen akadalyok. Szerintem a kepzes eleg jo, rendesen megtanitanak fozni, legalabbis itt Pecsen. Meg kell tanulni kb minden elemiszer tapanyagtartalmait, meg szamolgatni, sztem az sem lehet konnyu, de ezt a reszet mar nem annyira ismerem. A masik kerdes, baromira nem hianyszakma a dietetikus es a legtobb korhazban mar megvannak ra az emberek, ugyh szerintem nem lesz egyszeru munkat talalni itthon csak ezzel az egy szakkal. Amelyik orvos meg apolo lenezi, annak kb annyira is kell komolyan venni, mert azert nem mindegy hogy egy pl hasnyalmirigy gyulladasosnak mit adunk enni es hotziher, hogy a dokinak nem sok koze van hozza
2017. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem köszönöm! :)
2017. ápr. 5. 17:57
 3/3 anonim válasza:
100%
szia, én két éve végeztem a szakon. a képzés maga nem nehéz, viszont munkát találni vele gyötrelem. nincs nagyon benne lehetőség itthon... és igen, nem megbecsült szakma sajnos.
2017. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!