Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért végeznek ilyen csapodár...

Miért végeznek ilyen csapodár munkát a nyíregyházi Jósa András Kórházban a nőgyógyászaton? Többi lent.

Figyelt kérdés
2017.03.07-én voltam rákszűrésen, a stílusról nem is beszélek, mert az kritikán aluli (05-ös és 04-es rendelőről van szó). Az nem világos, hogy az ambuláns lapra, miért írják rá, hogy lehet telefonon is érdeklődni, amikor ki se csöng a telefon, szimplán félre van rakva. Nem tudom, nekik ez poén, hogy az ember idegeivel játszanak?! Mielőtt jönnének a kommentek, hogy forduljak maszekhoz, nos én ha nem végzem el a munkámat becsületesen, ki is raknak. Olyan nagy dolog felvenni a telefont a rendelőben? Aki járt már hasonlóan, kérem segítsen, hogy mi lenne a célszerű. Fáradjak be "hozzájuk", vagy üljek továbbra is a telefonon?!
2017. ápr. 6. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

A telefon NEM MELLÉRAKVA van, hanem foglalt, azaz mások is érdeklödnek - és mivel nincs sok vonaluk, ezért a legtöbbnek nem egyböl sikerül a hívás. Ugyanis bármilyen meglepö számodra, rajtad kívül rengeteg más nö is jár oda, és ök is ugyanúgy telefonon akarnak érdeklödni, mint te.

Emellett nekik nem csak annyi a dolguk, hogy telefonálnak, ez csak egy naogy kis része.

2017. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
FOLYAMATOSAN hívtam őket már 2 napja, és semmi. Nem gondolnám, hogy nincs 2 szabad perc a vonalon, mert mindig foglalt!! Azért nem feszülnek ott ők meg, úgyhogy ezt ne is feszegessük.
2017. ápr. 6. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:

"FOLYAMATOSAN hívtam őket már 2 napja, és semmi. Nem gondolnám, hogy nincs 2 szabad perc a vonalon, mert mindig foglalt!! Azért nem feszülnek ott ők meg, úgyhogy ezt ne is feszegessük."


Egyrészt ha FOLYAMATOSAN hívod öket, azzal teljesen blokkolod a vonalat, föleg, ha még másik néhány ember ugyanezt csinálja.


Emellett szivesen elküldenélek oda egy hónapra dolgozni, akkor rájönnél, hogy igencsak sok mindent csinálnak, mégha te nem is hiszed, mert nem kapálnak vagy takarítanak.

2017. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Ugyan nézz már utána, mit jelent a "csapodár" szó, mert még véletlen sem azt, amilyen értelemben használod!


A legjobb esetben "csapnivaló" lehetne az ideillö kifejezés.


Viszont egy rendelöben a munkát nem az minősíti, hogy te el tudod-e öket érni telefonon, hanem egész más dolgok.


Ha ennyire sürgös neked, akkor "fáradj be" oda és kérdezd meg, amire kiváncsi vagy. Az ottaniaknak ugyanis rengeteg egyéb munkát kell elvégezni, nemcsak a telefont felvenni. Persze te valószínüleg el sem tudod képzelni, hogy valahol tényleg van dolguk az ott lévö embereknek...

2017. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma sikeresen fel tudtam hívni őket, rákszűrés eredménye negatív. További szép napot kívánok Önöknek, jó tanács a továbbiakra nézve: ne hurrogják le egyből a kérdező ember fejét, soha nem tudhatják, hogy Önök mikor kerülnek hasonló helyzetbe! Valamint valljuk be, hogy nem kevés a panasz az ottani szóválasztásra és modorra!

Remélem, hogy a megfogalmazásommal is eleget tettem Önöknek.

2017. ápr. 11. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!