Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha egy mütétnél nem hat az...

Ha egy mütétnél nem hat az érzéstelenitő akkor a beteg kérheti hogy hagyják abba kezelés mert borzasztóan fáj?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze.

De az orvos meg szokta kérdezni, hogy fájdalmas-e, és kérni sem kell, hogy adjanak még érzéstelenítőt. Legalább nálam így volt. Előfordult már fogorvosnál, vagy kisebb bőrelváltozások kivágásánál. Mindig kérdezték, hogy érzem-e, fáj-e. Ha gond volt, kaptam még érzéstelenítőt.

2017. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szenes43 ***** válasza:
A kezem fején plasztikai műtétet csinált a kéz és mikrosebész. Éreztem hogy a karom belső oldaláról lekanyarít kér bőrdarabot és azt rá varja a kézfejemre. Mikor kész volt meséltem neki erre azt mondta szólni kellett volna és kapok még érzéstelenítőt. Mondom nem fájt csak éreztem és előtte mikor hogy használni tudjam a kezemet műtétet csinálta semmit nem éreztem csak szóltak hogy kész a doktor úr.
2017. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem amikor összevarták a mellkasomon a sebet, a második óra után már éreztem, ahogy levágják a bőrt és odavarrják máshova. Mondtam nekik, hogy fáj, de azt mondták, mindjárt végeznek. Aztán kb még volt 2-3 fájdalmas öltés, és be is fejezték.
2017. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, kérheti és akkor adnak még érzéstelenítőt.
2017. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!