Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Térdvédőt hosszabb ideig is...

Gábor19... kérdése:

Térdvédőt hosszabb ideig is magamon hagyhatom?

Figyelt kérdés
Múlt héten ki ficamodott a térdem, elvileg nem lett komolyabb baja. 1 hétig símbe volt a lábam, ma azt le vették és írtak térdvédőt. Ki váltottam, ott azt mondta a boltos hogy csak járáskor viseljem.. nem gond ha egész nap magamon hagyom, esetleg abban alszok majd?

#térdvédő #térdficam. Orvos
2017. máj. 2. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha egész nap rajtad van, de alváshoz teljesen fölösleges fölvenned. A térdvédő, ahogy a neve is írja, arra van, hogy védjen. Tartja a térdkalácsodat terhelés közben így elősegíti a gyógyulást, de olyankor amikor pihensz és nem mozgatod a térded, kb annyi értelme van, mintha este napszemüveget hordanál.
2017. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen hogy írtál. Az miatt gondoltam hogy éjjel is hordanám az első napokban, mert a sínben is rá feküldtem párszor a térdemre alvás közben, és nem tett jót neki.
2017. máj. 2. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Éjjelre nem szabad viselni, mert akadályozza a vérkeringést!
2017. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3# én is ettől félek, ez miatt írtam ki a kérdést.
2017. máj. 2. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!