Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvételnél mit tegyek, hogy...

Vérvételnél mit tegyek, hogy ne féljek és ne ájuljak el?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne nézz oda. én is nagyon félek tőle,de én ilyenkor elfordítom a fejem,a plafont nézem ..ilyesmi.. remélem beválik :) sok sikert!
2017. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy fél nyugtatót.
2017. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ma hajnalban volt a vérvétel, elájultam, pedig oda se néztem :D de ettől függetlenül köszönöm a segítséget!

Csütörtökön jön újra az ápolónő.

2017. máj. 8. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia :)!Én reggel megyek vérvételre,de már szorongok.Mindig rosszul leszek miest elindulok.Odaadom a beutalóm onnantól végem van.Szédülök

,ájulásérzetem lesz,hevesen ver a szívem.

2017. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy minden szuperül fog menni, ennek ellenére fekete foltokat láttam, majd röviddel utána elájultam. (Családom szerint felakadtak a szemeim és ijesztő volt, még jó, hogy nem láttam magam kívülről). Második próbálkozásnál meg az volt a baj, hogy az ájulás miatt rettenetesen alacsonyra esett a vérnyomásom és nem tudta levenni a vért az ápolónő.


Számomra az ájulás új dolog volt, eddig sose volt még ilyen. Pontosan nem tudom, hogy mi lehet a baj... Nem a fájdalomtól félek, mert egyébként alig érzek valamit.

2017. máj. 9. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!