Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen pszichológus, gyógytorn...

Milyen pszichológus, gyógytornász/konduktor, masszőr van, akik kijárnak házhoz és mennyiért? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Tetraplég vagyok, autónk sincs. Teljesen kilátástalannak látom az egész helyzetemet, mert nem tudok eljutni kezelésekre, terápiákra, ami életbevágó lenne! A neurológusom szerint a súlyos betegeknél, tehát nálam is kiemelten fontos a lelki gondozás is, kiegészítésként. Gyógytornász/ konduktor és masszőr pedig a végtagjaim miatt is fontos lenne, hogy ne legyek eltorzulva, deformálódva és jó legyen a vérkeringésem is. Mogyoródon lakom.

2017. máj. 18. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyet egyben nem fogsz találni.

ùgy tudom, hogy MO-n is kijárnak a gyógytornász terapeuták házakhoz. De hogy pszichologus is azt nem tudom.


Keress a lakokörzetedhez közeli gyógytornászokat és hívd fel öket és kérdezd meg. Ès ugyan így pszichologust is.

2017. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van pszichológus ismerősöm, aki Skype-on is terápiázik. Az is lehet megoldás. Masszőrrel persze nem jön be.
2017. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

nincsennek varázs gyakorlatok

úgy kell edzened, mint az egészséges embernek

2017. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Háziorvosnál kell jelezni és ő elvileg kiírhat X alkalmat, például gyógytornára. Azt nem tudom, hogy a Te környékeden ez hogyan működik, vállalja-e ezt valaki, meg kell kérdezni.
2017. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Igen tudom hogy xy alkalmat kiírhatnak, de az korán sem elég és nem lakom valami szerencsés helyen. Aki legutóbb itt volt nálam gyógytornász 5 éve volt, és megijedt mert rohamosan romlottam. Úgy tudom, más nincs rajta kívül ebben a körzetben.

A tetraplégia négy végtag bénulást jelent, tehát nyaktól lefelé semmi érzés és mozgás nincs a testemben. Ez nem olyan hogy edzek úgy mint egy egészséges. Semmi kommunikáció nincs a végtagjaim és az agyam közt, ez megszakadt. De lényegében már teljesen mindegy. Otthonba, szociális intézménybe, vagy hospiceba fognak elhelyezni. Mivel a tetraplégián felül több súlyos betegségben szenvedek, és romlok. Édesanyám nem tud ellátni. Még egyszer köszönöm a válaszokat.

2017. máj. 23. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!