Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Járt már valaki dr. Licht...

Járt már valaki dr. Licht Anna proktológusnál? Vannak tapasztalatok rákszűrés ügyben?

Figyelt kérdés

#proktológus #dr. Licht Anna
2017. máj. 30. 06:04
 1/3 anonim válasza:
Erősen kerülendő!!!!!!! nagyon bunkó egy orvos szakmájához lehet hogy ért (én nem tapasztaltam)de az emberekkel bánik az valami katasztrófa!!
2018. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én jártam nála. Kiváló orvos és ember is egyben. Ja, és a humora is jó !!! ( Nem utolsó szempont ezen a szakterületen)
2020. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rosalia001 válasza:
Az első válasz szimplán rosszindulat! Mint sokan mások, hosszú ideig húztam, hogy elmenjek proktológiai vizsgálatra. De ha már mennem kellett, akkor női orvost kerestem. Megtaláltam a doktornő személyében, és nagyon jól döntöttem. Elérte nálam, hogy nem félek kontrollokra járni. Hihetetlen kedves, figyelmes, halk szavú, nem ül "magas lovon", mint sok orvos. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki női proktológust keresgél.
2022. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!