Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt itt már vkinek (vagy...

Volt itt már vkinek (vagy ismerosenek) térd tükrözése?

Figyelt kérdés
Milyen erzes volt? Elaltattak? Meddig labadoztal es utana mennyi ido utan tudtal sportolni, vagy badmi mozgast vegezni? Talan nekem nem kell tukrozni a terdem, de ha nem javul a nyar vegeig meg lehet, hogy kell.

2017. máj. 31. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Édesapámnak volt mert folyton bedagadt neki.

Gerincbe kapott érzéstelenítést csak, nem altatták végül.

Szalagszakadása volt, azt helyrehozták.

2 lyuk volt az egész, 2 hétig járókerettel tudott járni, utána 2 hónapig bottal, de azóta sem 100%-os a térde, azt mondták lehet sose lesz, nem tud térdelni, sokat sétálni egyhuzamba, biciklizni már heti párszor könnyű menetben megy.

2017. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Edesapaddal mi tortent? Nekem sibalesetem volt febrzarban, a jobb terdemben erzetem egy olyat, mint ha kibicsaklott volna, raallni nem tudtam, hetekig be volt dagadva, mar egy ideje erzem, hogy ugyanazon a szinten van mint marciusban mikor a terdemrol lement a duzzanat. Ha nyar vegen nem javul akkor lehet szo tukrozesrol
2017. jún. 1. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő a munkahelyén elesett a betonon, a térdére, utána kezdett el fájni, dagadni neki. Sokáig harcolt a háziorvossal mert az csak krémeket írt fel neki meg gyógyszereket, UH-ot kiharcolta és utána mondta a főorvos hogy ez nem jó, kell a tükrözés, mert itt gond van.
2017. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uhh, es a labadozas meddig tartott neki? Mas terdet is tonkre teheti a tukrozes? Vagy dokitol is fugg?
2017. jún. 3. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
3hónap volt neki mire egyedül tudott segédeszköz és fájdalomcsillapító nélkül sétálni, de ő már 55 volt ekkor szóval kor függő inkább és utána aktívan kellett porcerősítő is.
2017. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!