Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen mellékhatásai lehetnek...

Milyen mellékhatásai lehetnek egy egyszeri szteroid injekció beadásának?

Figyelt kérdés

Tenisz könyököm van. 1 hónapja itthon vagyok, kézrögzítőt használok a jobb kezemen, de mostanra a balon is kialakult. Azt mondta az orvos,hogyha nem javul, injekciót kell bele adni. Félek,hogy mellékhatások fognak jelentkezni. Tisztában vagyok a tartós szteroid terápiák mellékhatásaival, de az egyszeri alkalmazás hatásaival nem. Nektek adtak már be ilyen injekciót? Volt esetleg mellékhatása?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. máj. 31. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukám ugyanerre a problémára kapott kettő injekciót. Az elsőnél minden rendben volt, a második pedig sajnos teljesen leépítette az izmokat és azt a kevéske zsírszövetet a könyöke környékéről.
2017. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én allergiára kaptam szteroid injekciót. Semmilyen mellékhatás nem kelentkezett nálam.
2017. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nyelvem öt perc alatt úgy bedagadt, hogy tele volt a szám, nyelni sem beszélni nem tudtam.
2017. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, ezek nem éppen megnyugtató dolgok.

Csak az a helyzet,hogyha nem az injekció, akkor mi segíthet?!

2017. jún. 1. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Térdbe kaptam. Nem volt semmi probléma. Úgy tudom a vérnyomás emelkedhet, de csak közvetlen beadás után.
2017. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!