Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi volt a leghosszabb várakozá...

Mi volt a leghosszabb várakozási idő, amit egy beutalóköteles átlag szakrendelésre kaptál?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem valami hiperspeciális szakrendelésre, amiből egy van az országban, hanem egy sokak számára szükséges szakrendelésre. Mert most kértem (volna) időpontot egy ilyenre és novemberre tudtak volna adni.

2017. jún. 6. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Endokrinológushoz kértem most március végén időpontot, JÚLIUSRA kaptam volna! Mint kiderült (magán dokin keresztül, természetesen), Hürthle sejtes bizonytalan viselkedésű pajzsmirigy daganatom van, tehát a rosszindulat nincs kizárva! Így, hogy magándokihoz mentem, aki szinte azonnal tudott fogadni, most június végén már műtenek is.

Pár éve meg apukám a már gondot okozó epekövével (elviselhetetlen görcsök, sárgaság) járt hasonló módon. Ő is március környékén kért időpontot és októberre adtak volna neki! Magán úton meg már májusban műtötték. :(

Elszomorító.

2017. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%

Novemberre tök jónak számít ha csak most kérted :D

Nekem a leghosszabbak:

szemészet 8 hónap múlva

allergia teszt 1 év és 2 hónap múlva

illetve januárban akartam kérni fogászatra de októberre adtak volna, úgyhogy azóta inkább elmentem magánhoz.

Anno kiskoromban is volt olyan vizsgálat, amire majdnem egy évet kellett várni, ráadásul olyan gyerekpszichiátriai cucc aminél egy év késés sokat jelent. De ez van.

2017. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek melyik városban vannak?
2017. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Bp. 16. Ker endokrinológia 9 hónap.

Mr vizsgalat most kérem és december vége.

2017. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nalunk a 16 ba pl reumára is kb 3 hónap bejutni ha csak valaki le nem mondta véletlen és nem szabadult fel egy hely de az ritkaságszámba megy, és ki is van irva meg mondja a betegirányító is hogy reumán nincs sürgősségi hiába kuldtek a Pétrffiből utókezelésre a lakhelyem szerintibe esélytelen..
2017. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szenes43 ***** válasza:
100%
Nyaki ultrahangra vártam vagy 2és fél hónapot tavaly és mikor odamentem X napon Y órára vagy 20 embernek akkorra volt időpontja. Most odatelefonáltam csütörtökön a magánrendelésre 3 nap múlva fogadott a kardiológus és 10 ezerért partnerként kezelt. Számlát írt és a recessziónál kellett fizetni,nem zsebre dolgozott.
2017. jún. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már ott tartok hogy kerek előre időpontot ahol tudom hogy menni fogok beutaloval és így nem kell annyit várni
2017. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!