Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem kezelnek rendesen az...

Ha nem kezelnek rendesen az orvosok, akkor tehetek valamilyen lépést annak érdekében, hogy komolyan vegyenek?

Figyelt kérdés

Több éve férfiproblémával küszködök és pár hónapja elvégeztek rajtam pár vizsgálatot. Lényeg a lényeg, hogy az andrológus azt mondta, hogy papír szerint egészséges vagyok és nem tud segíteni, de nem fogadom el persze, mert nem vagyok az.

Most mit tehetek, hova forduljak?



2017. jún. 8. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj másik orvoshoz. Ha a jelenlegi azt mondta, hogy nem tud segíteni, te viszont nem érzed jól magad, akor ez a teendő.
2017. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
már sokadiknál jártam
2017. jún. 8. 07:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jutott eszedbe, hogy a tudomány jelenlegi állása szerint készült és kötelezően alkalmazandó ill. alkalmazható orvosi protokollok szerint valóban nem tudnak segíteni ? Te, mint hozzá nem értő, nem tudod álláspontodat alátámasztani. Viszont számos olyan orvosszakmai terület van, ahol kutatással is foglalkozó orvosok megfelelő engedélyek alapján végezhetnek "kísérleti" módszereket, amelyek még valóban kísérleti stádiumban vannak és semmiképpen nem tudnak sikert garantálni. Ezek a módszerek azonban önköltséges alapon működnek, tehát a háttérben dolgozó munkálatokat és munkatársakat a páciensnek kell fizetnie, miközben felelősséget kell vállalnia a beavatkozások esetleges kudarcából adódó következményeket illetően.
2017. jún. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

magánorvos.

érdekes módon, amikkel sztk-ban nem tudnak mit kezdeni, azzal magánban szépen meggyógyítanak.

ha nem,akkor másik magán doki és így tovább.érdemes utánanézni kiket ajánlanak.

2017. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha az orvos a vizsgálatok alapján azt mondja, hogy egészséges vagy, akkor te mi alapján állítod, hogy nem vagy az?
2017. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"akkor te mi alapján állítod, hogy nem vagy az?" - igen, mondjuk segített volna, ha leírod, mi a panaszod, kérdező.
2017. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
voltam már magánorvosnál Budapesten F.Ferencnél, és 10et fizettem azért, mert kivizsgálás nélkül, mondom kivizsgálás nélkül megmagyarázta nekem,hogy lelki eredetű a baj, feküdjek le a csinos nővel. Mivel szóvá tettem, h nekem nem az a bajom, még vergődött is és kiviharzott a szobából, amikor kértem, hogy világítsa át a prosztatám. Azt hiszem ctnek hívják.
2017. jún. 8. 13:06
 8/10 A kérdező kommentje:
egy csinos nővel
2017. jún. 8. 13:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy mire gyanakszol, tüneteket nem írtál. CT-vizsgálatot csak úgy, bemondásra nem csinálnak, ha egyébként nincs kellően alátámasztva pl. a tumor gyanúja, magánúton viszont, ha kifizeted az árát, azt világíttatsz át, amit akarsz. Akkor viszont már ne aprózd el, a legjobb a prosztata cc. kimutatására a PET-CT C11 kolinnal. Debrecenben csinálják, 250 ezerért. A kontrasztanyagos prosztata MRI csak 75 ezer, a natívat 35 ezerből is megúszod.

Talán most már érted, miért nem küldtek rohanvást mindenféle képalkotó vizsgálatra úgy, hogy több orvos egybehangzó véleménye szerint ezt semmi nem indokolja.

2017. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazabol az orvos megkerdezte h akkor most kiluldjon el ctre? Azt mondtam nem , de mar banom. Igazabol lehet az lenne a legjobb , ha kikappartatnam magam. Se prosztata se ondóhólyag, akkor elmeletileg nem lenne ami bedagadhatna. Azt nem ertem, h ha minden bakterialis teszt negativ meg az a sokminden mas is, akkor h nem lehet indokolt az atvilagitas?
2017. jún. 8. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!