Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan érhetném el az orvosom?

Hogyan érhetném el az orvosom?

Figyelt kérdés

Műtétre kéne időpont, de mikor ott voltam nála már nem tudott adni, csak azt mondta, hogy keressem őt és beszélünk telefonon. A vicc az egészben, hogy megadta a privát számát. Az elmúlt 1 hétben már 3x hívtam és küldtem neki sms-t is, de semmit nem reagál. A kórház honlapján meg f**z módjára vannak kiírva a telefonszámok(gyakorlatilag fel sincs tüntetve).


Ma már megnéztem a TEK-et is, hogy egyébként is oda tartozom-e vagy csak szívességet tesz, de mivel ritkának számít a terület ahova megyek, így ahol van ilyen rendelés pesten igazából bármelyik intézménybe mehetnék.


Már lassan ott tartok, hogy felhívom azt a dokit, akin keresztül mentem hozzá, de hát tőle se lehet elvárni, hogy hajkurássza. Vagy odamegyek személyesen, de akkor meg az egész napom erre megy el. A határidő meg szorít, mert jövőhéten megyek az altatóorvoshoz és lövésem sincs, hogy kéne vajon oda beutaló vagy sem, de konkrét időpont mindenképpen kell.


2017. jún. 14. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem személyesen keresd meg.
2017. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A személyessel az a baj, hogy csak akkor foglalkoznak így beteggel a doki, ha meg van beszélve és tud arról, hogy megyek. Reggel van ugye referálás, megbeszélés, vizit, amikor lehetetlen orvost keríteni(akkor minimum katasztrófának kell történnie), utána meg a műtőben van és senki nem tudja, hogy mikor lesz 5 perc szabadideje(ha nincs éppen szabadságon, mert akkor megint szívás van).


Mondjuk leletekért amúgy is vissza kéne menni, akkor megér egy próbát, csak az egész napom se akarom ott tölteni egy nyavalyás 5 perc miatt.

2017. jún. 15. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!