Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Segítséget kérnék! Lehet...

Segítséget kérnék! Lehet valahogyan késleltetni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Persze nem gyógyszerekre gondolok, hanem valami természetes módszerre. Mint például tornagyakorlatokra vagy ilyesmikre. Jövő hónapban megyek egy táborba és úgy néz ki, hogy pont akkor fog megjönni. Mit tehetnék?

2017. jún. 30. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A sok citrom állítólag késlelteti
2017. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt csak fogamzáshátlóval lehet elérni..
2017. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, megpróbálom:)
2017. júl. 2. 22:48
 4/7 A kérdező kommentje:
azért köszönöm:)
2017. júl. 2. 22:48
 5/7 anonim válasza:
Szia! A patikákban érdeklődhetsz ilyen hatalmas betétről és szülés utáni bugyiról ami jól tart. Ez éjszakára praktikus. Hány éves vagy? Ha nem állt még be rendszeresre lehet hogy késni fog. Velem is ez volt, jövőhéten lesz de most úgy tűnik nem lesz baj.:)
2017. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja meg állítólag a stressz is befolyásolja
2017. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) 13 éves vagyok,megvolt a tábor. Sajnos pont arra az 5 napra jött meg de végül a mini tampon mellett döntöttem:) egyáltalán nem volt kényelmetlen és így fürdeni is tudtam. Jobb lett volna ha nem kell ilyenekkel foglalkozni de így is nagyon jól éreztem magam:) azért köszönöm a tanácsokat!
2017. szept. 1. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!