Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 7. kerületen belül honnan...

7. kerületen belül honnan tudom melyik háziorvoshoz tartozok?

Figyelt kérdés
Valószínűleg csak én bénázom el ennyire, de nem találok semmit erről. Mikor rosszul voltam bemenetem a legközelebbi rendelőbe, de onnan elzavartak, hogy nem oda tartozok és mit akarok ott, mikor megkérdeztem, hogy akkor pontosan hova is menjek azt mondták nézzem meg neten. Már egy órája keresem, de nem találom csak azt, hogy a 8. körzethez tartozok. Minden másik kerületnek van címkeresője, a 7.-hez viszont semmit se találok. A segítséget előre is köszönöm!

2017. jún. 30. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég gyenge a kerület honlapja, a többi kerületben ez valóban megtalálható. Én megkérdezném a házban lakó időseket, ők biztos tudják hova kell menni.
2017. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!