Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki tud normalis fogorvost...

Valaki tud normalis fogorvost a SOTE-n? Aranyosat. :D és okosat!

Figyelt kérdés
A jo fogorvosom magán praxisra váltott,és mondta h már nem járok hozzá. Viszont közbe azert mondta,hogy van egy ideiglenes tömésem meg a fogköveimet is lekéne szedni,de ezt már 2 éve mondja,illetve most már fáj a bölcsesség fogam,ami rendben ki is jött semmi bajom nem volt vele idaig csak néha fájdogalt,meg a melette lévö 7es is... pedig bevan tömve,mind kettő, illetve a másik oldalon a 6os fölött van az inyemnél valami. mint valami csontdarab. ez normalis? vagy nem ártana megnézetni valakivel???meg a szájüregbe az állkapocs csontom vagy mi a nyavalya is szokott fájni,ugyhogy most tartok ott,hogy nagyon szeretnék egy normális áttekintö vizsgálatot kérni valakitöl, lehetöleg TB alapon!!! Járok a SOTE-ra az állkapcsommal vagyis jártam... nem tudom az utca nevét. szerintem az nem a Mária utca volt. egy ilyen fotocellás ajtó a bejárati ajtó... Meg egy kicsit szeretném helyre hozatni a fogaimat,arról nem beszélve egy éves, fél éves szürés/kontroll sem ártana.. Köszönöm szépen előre is a segítségelket.

2017. júl. 9. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szentkirályi u. 47.

Dokikat nem ismerem. Egyszer voltam ügyeleten ott.

2017. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért, a Szentkirályiban lehet orvost választani? Akihez épp beküldenek, ahhoz kerülsz, nem?
2017. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. akkor a szentkirályiba csak úgy besétálok és akihez kerülök ott is maradhatok? és akkor ezek szerint jók is.
2017. júl. 10. 13:56
 4/7 anonim válasza:
100%
Az okosat miért emelted ki? Aki a SOTE-n végzett, az okos. A selejtes, buta orvosokból inkább vidék van tele.... a három kis vidékit elvégezni nem kell sok ész.
2017. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül okos aki a SOTE-n végzett, de igaz, olyanra van szükség, és nem olyanra, aki kettessel szenvedte ki az egyetemet.
2017. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Imádom,h mindenbe bele tud kötni a magyar nép. Okosat azert emeltem mi mert nyilvan fontos ahogy az utána lévő is írta,hogy lehetöleg ne kettes fogorvoshoz üljek be. Nem valóban nem lehet mindenki okos aki a SOTE-n végezz,és ez nem is függ össze. Csak mivel budapesti lakos vagyok,és a SOTE az ahova bárki mehet,tök mindegy hol lakik,igy a sote-t emeltem ki,és h ott legyen vki aki okos. egyebkent meg az Én szuper menö fogorvosom Pécsett végzett. Ugyh ennyit erröl. nem mindenki okos aki soten vegzett. meg valami esetleg? 19.kerületi a lakcim kartyam egyenlöre.ha barki tud nem sotes megoldást azt is szivesen fogadom. és igen mindenbe bele lehet kötni abba is,hogy nem irtam helyesen,pont nem izgat ;)
2017. aug. 26. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Okos fogorvos nincs, mert akkor nem fogorvos lenne! Inkabb alapos kell, s jokezu.
2022. okt. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!