Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elvágtam a bal kezemen a...

NarutoHUN kérdése:

Elvágtam a bal kezemen a mutató ujjamat, elég mélyre, most fel van dagadva kicsit, meg egy kiss genny is kijütt belöle, mit csináljak, hogy hamarabb gyógyúljon?

Figyelt kérdés
Mult pénteken elvágtam a bal kezem a mutató ujjamt pont a hol hajlik, A tegnapig szépen gyógyúlt nem volt baj, a tegnap munka közben sajnos elnyílt, kékszesszel le öntöttem és ujra bekötöztem. MOst fel van dagadva a seb körül, kicsit fáj is, és egy kiss genny is ki jött belöle. Mit csináljak, hogy ne legyen megdagadva és hogy hamarabb gyógyújjon(orvosnal nem voltam)?

2017. júl. 11. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Sebészet,és ellátnak normálisan .
2017. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdetnek menj orvoshoz, már épp itt az ideje. Az ilyen házi kúrálásoknak nagyon csúnya vége lehet, ne kockáztass, ha már gennyedzik a seb és egyre rosszabb, akkor nem ártana, ha szakember is látná.
2017. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dzseri ***** válasza:
most már be van gyulladva, van egy kis fertőzés, ki kéne tisztítani és lehet össze is kéne varrni
2017. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Betadin jobb lett volna,de már mindegy. Menj orvoshoz,a dagadás gennyel már nem jó jel. Ne várd meg amíg le is veszik, és most komolyan mondom.
2017. júl. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!