Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Általában milyen hosszú a...

NAGY VIKTOR kérdése:

Általában milyen hosszú a várólista MRI vizsgálatra?

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha táppénzen vagy, rövidebb, 2-3 hét, de mondd időpontkéréskor (telefonon), hogy a beutaló papírodon piros felkiáltójellel jelezték, hogy tp!, ha nem akkor 2-3 hónap is lehet.

De gondolom, ez városonként, megyénként változó időintervallum.

2017. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Városonként, kórházanként változó. Nyilván attól függ hányan vannak előjegyezve. Sürgősséggel általában nálunk

kb. 4 hét , amúgy 12-16 hét átlagban.

2017. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

"mondd időpontkéréskor (telefonon), hogy a beutaló papírodon piros felkiáltójellel jelezték, hogy tp!"


Hazudjon?! Kösz szépen azok nevében, akiknek valóban sürgős, akiknek valóban piros felkiáltójellel jelezték a beutalójukon, hogy tp!...

Akinek nincs ott a piros felkiáltójel, inkább örüljön, hogy neki nem olyan sürgős.

2017. júl. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Akkor úgy írom, hogy mondja be azt, ami valóban rajta van. Úgy is vinnie kell a beutalót. Dehogy hazudjon! Egyáltalán nem biztattam hazugságra.
2017. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondtad, hogy mondja azt.


"mondd időpontkéréskor (telefonon), hogy a beutaló papírodon piros felkiáltójellel jelezték"


Akkor máskor úgy írd, hogy

"mondd időpontkéréskor (telefonon), ha a beutaló papírodon piros felkiáltójellel jelezték".

2017. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Én BP-en 1 hónappal későbbre kaptam (táppénz és felkiáltójel nélkül).
2017. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5-ös! Hát igazán nem akarok kekeckedni, de pont úgy idézted, hogy a "mondd úgy..." blabla, szóval a de szó lemaradt. Ne biztassam a kérdezőt hazugságra.., ne vetessem el más elől az időpontot, akinek tényleg sürgős.. Oké, válaszoltam neked, leírtam, hogy eszem ágában sem volt.

Erre írod nekem, hogy akkor válaszoljak úgy: ééés bemásolod ugyanazt, amit leírtam. Ez mi?

Egyébként volt hozzá szerencsém sajnos, gerincsérv, meg is kellett műteni, de addig küldtek jobbra-balra, reumatológiára, ultrahangra, ilyen-olyan kezelésekre, amikor aztán végül is egy dokinak eszébe jutott az MR. Mire megműtöttek, rehabilitáció, stb., kifutottam az egy éves táppénzből. Szóval nem kéne beszólogatni, hogy elveszem a hazugságra biztatással mások elől az időpontot. Szövegértelmezésre is felhívnám a figyelmed, mert ebben az esetben a "de" szó sokat nyomott a latban. Csak épp nem vetted észre,anélkül idéztél a válaszodban. Ennyi. Részemről téma lezárva.

Erre bemásol

2017. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jav.: *-erre bemásol*


Ez valahogy benne maradt az írásom végén.

2017. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Budapesten, én fél évet vártam gerinc MRI-re. :-(
2017. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Az utóbbi fél évben a férjemnek 2 is volt. Az egyik fizetős, magán ami kb 30e FT volt, és néhány napon belül volt időpont.

A másik mri tb-s volt. Meg volt adva egy vezetékes szám ami időpont kérésre volt fenntartva, időpontot viszont minden hónap első napján lehet kérni (!!!), az ő általuk hasraütèsszerűen meghatározott időintervallumban és előre meghatározott db számra hogy hány telefonhívást vehetnek fel. Röhej ez az ország!

2017. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!