Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Abortusz előtti nap : csekk,...

Abortusz előtti nap : csekk, befizetés?

Figyelt kérdés

A mai napon kell bemennem majd a kórházba. Természetesen úgy szólt eredetileg hogy 7.30-ra a kifizetett csekkel menjek be az osztályra ami ezt intézi, majd haza is mehetek estig amig vissza nem kell mennem. Borzasztó hogy védekezéssel is ilyen helyzetbe kerültem.

A problémám az hogy előző héten nem jött meg a banki utálás , a műtét ára : 38000 ft. Hanem majd csak ma délelőtt avagy kora délután.

De ha ez csak szimpla papír munka az anyagiak miatt , ugye nemfognak kiírni a műtétről? Első abortusz és remélem hogy az utolsó.

Nagyon félek, betegség van a családomban többek között ezért sem lehet avagy ajánlott megtartani .



2017. júl. 24. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ma mindenképp megérkezik a számládra,ne parázz,várj délutánig,fizesd be,közben telefonálj be hogy az anyagiakat intézed.
2017. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs fizetve akkor elmarad a műtét. Egyébként betegség esetén orvosi javaslatra ingyenes a beavatkozás.
2017. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ma mindenképpen megérkezik! Azt sem értem, hogy eddig miért nem jött meg miközben mindent előre intéztem. Direkt azért mert ez nem játék.

Csak az itteni modorú egészségügyi ellátásban dolgozó személyek.... hát enyhén szólva is tapintatlanok.

2017. júl. 24. 11:32
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor ha jól értem és a befekvés előtt jóval befizetem és kikérem a papírt, elintézem akkor a holnapi műtét megtörténik . nemde?
2017. júl. 24. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Megmutenek igen. Akár előtte 2orával is befizethető , a lényeg a postai csekket vidd.
2017. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Végül megműtöttek?

2017. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!